Στο κλίμα της αποκριάς η Μύκονος που αγαπάμε. Με αφορμή το εορταστικό κλίμα μεταμφιέστηκαν και διασκέδασαν, στο αποκριάτικο πάρτυ που διοργάνωσε με επιτυχία ο δραστήριος σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 1ου δημοτικού , τα παιδιά και οι φίλοι τους στο προαύλιο του σχολείου.
Ήταν όλοι εκεί, μαθητές, γονείς, δάσκαλοι και πολλοί φίλοι ...
Ήταν όλοι εκεί, μαθητές, γονείς, δάσκαλοι και πολλοί φίλοι ...
Το Mykonos Ticker σας εξασφάλισε Videos και φωτογραφικό υλικό :
Τα παιδιά μαζί με τις οικογένειές τους διασκέδασαν, χόρεψαν, ψυχαγωγήθηκαν με Dj, Κλόουν, Τραμπολίνο, Bungie, Laser gun, ATV, Face painting, Φουσκωτό..... και πέρασαν μια μέρα γεμάτη κέφι και αποκριάτικο ξεφάντωμα.