![](http://www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2012/AUGOUSTOS/09-08/resized/gallish_633_451.jpg)
Ο Νίκος Γκάλης και η Ελένη Παναγιώτου είναι σχεδόν επτά χρόνια παντρεμένοι και είναι αχώριστοι. Κάθε καλοκαίρι επιλέγουν μάλιστα να ξεκουραστούν στην αγαπημένη τους Μύκονο απολαμβάνοντας τον ήλιο και τη θάλασσα του νησιού.....
Το ζευγάρι γιόρτασε στο όμορφο κυκλαδίτικο νησί και τα 55α γενέθλια του θρύλου του ελληνικού μπάσκετ. Τους συναντήσαμε σε ένα από τα μπάνια τους στην παραλία της Ψαρούς:
![](http://www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2012/AUGOUSTOS/09-08/gallis3.jpg)
Επιμέλεια :
Συντακτική Ομάδα Mykonos Ticker