Την Παρασκευή 06 Ιανουαρίου από το μεσημέρι και το Σάββατο 07 Ιανουαρίου στις 22.00 , στο Aquarius Café Bar θα διασκεδάσουμε
με .....
νησιώτικα αιγαιοπελαγίτικα τραγούδια που στοχεύουν το σιγανοτραγούδισμα , που φτιάχνουν το κέφι,σε ρυθμό που ξεσηκώνει για χορευτικές φιγούρες από μπάλο, συρτό, καλαματιανό…μέχρι και ζεϊμπέκικο.
νησιώτικα αιγαιοπελαγίτικα τραγούδια που στοχεύουν το σιγανοτραγούδισμα , που φτιάχνουν το κέφι,σε ρυθμό που ξεσηκώνει για χορευτικές φιγούρες από μπάλο, συρτό, καλαματιανό…μέχρι και ζεϊμπέκικο.
Aquarius Café Bar
Τηλεφωνο Κρατήσεων: 22890 72033
Ευγενική
χορηγία επικοινωνίας Mykonos Ticker