χαρίζουν ένα χειμώνα γεμάτο επιτυχίες σε μία συναρπαστική μουσική παράσταση γεμάτη σπουδαία τραγούδια, υπέροχες ερμηνείες, κέφι, συγκίνηση ,ικανή να ξεσηκώσει και τους πιο συγκρατημένους.
Ο Δημήτρης Ζμπέκος ερμηνεύει "Το άσπρο πουκάμισο "
Ο Δημήτρης Ζμπέκος ερμηνεύει "η δραχμούλα "
Οι gourmet προτάσεις του chef Ηλία Χαριτόπουλου , συνδυάζοντας πολυτελή και απλά υλικά με αξιοπρόσεκτη ισορροπία ,σας ταξιδεύουν γευστικά στα μυστικά της ελληνικής - μεσογειακής κουζίνας και με την συνοδεία μοναδικών κρασιών επιλεγμένων Ελλήνων παραγωγών ,προκαλούν φαντασία και αισθήσεις.
Κρατήσεις : 6944 372515 Αντώνης Μ. Κουσαθανάς
Τιμή ποτού : 7 ευρώ, τιμή φιάλης ουίσκι: 70 ευρώ (απλό), 90 ευρώ (σπέσιαλ).
Τιμή φιάλης κρασιού: 18 εως 25 ευρώ .
Πληροφορίες: «Anixi Lounge Bar Restaurant», Ορνός - Μύκονος .
Τηλέφωνο : 22890 79295
Ευγενική χορηγία επικοινωνίας Mykonos Ticker